Potřebujete rychle půjčit? Pak se svěřte do rukou Profi Creditu!

původní článek najdete na novém webu Hypotéky, Nemovitosti, půjčky:Potřebujete rychle půjčit? Pak se svěřte do rukou Profi Creditu!

Pokud potřebujete rychle půjčit peníze, a to buď kvůli podnikání, či jiným potřebám, pak vám doporučuji využít služeb Profi Creditu. Jejich nabídka je férová a průhledná, takže víte, na čem vlastně jste a nemusíte se bát, že po vás ve finále budou chtít horentní částky, na kterých jste se vůbec nedomluvili!

Od Profi Creditu si můžete půjčit od 4 999,-Kč až do 166 000,-Kč. Dobu splácení si můžete rozvrhnout od 12 měsíců až po 48 měsíců. Splátky probíhají každý měsíc a to fixní částkou, tedy částkou, na které se domluvíte a která se nebude po dobu splácení měnit.

Výhodou této půjčky jsou fakty, že za vyřízení půjčky vůbec nic neplatíte, můžete si půjčit, na co chcete, tedy nejste vázaní, že půjčku musíte využít například na rekonstrukci domu, a že se jedná o revolvingový úvěr.

Peníze budete mít k dispozici po schválení od Profi Creditu, a to nejdříve za 24 hodin od zažádání o úvěr. Můžete se domluvit také na zvýhodněné půjčce, která bude mít trochu jiné parametry, než standardní půjčka. Můžete také požádat při době splácení o odklad splátek, což je pro případ, že byste nemohli nějakou dobu splácet.

Jestliže vás půjčka zaujala, pak se můžete více informací, reference zákazníků a informace o vyřízení dozvědět ZDE! Věřte kvalitní firmě, a ne lichvářům!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *